Obsah: Amélie a duchové

3. kniha v sérii Amélie (Petra Neomillnerová).
Dům na břehu Vltavy už vůbec není zapomenutý a tmavý. Žije v něm Markéta, která sní o tom, že bude zpěvačkou, a Amélie, která by se zpěvačkou také ráda stala, kdyby ovšem nebyla duch. Ale mohou duchové zpívat lidem? Mohou se duchové zamilovat? Pokojný život v domě plném hudby naruší varovný vzkaz a pak i nezvaná návštěva. K nočnímu světu duchů totiž nepatří jen Amélie a její maminka, ale i bytosti mnohem temnější a nebezpečnější.
Dokážou se jim Amélie a Markéta ubránit? Překonají přátelství a vůle k životu úklady těch, pro které je radost i láska jen porušení pravidel? Svět duchů je strašidelnější, než by se mohlo zdát. Třetí, závěrečný příběh o Amélii slibuje velké finále i nečekaně rozuzlení, které působivými ilustracemi opět doprovodil Lubomír Kupčík.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024