Obsah: Dokonalý manžel

První kniha série Pierce Quincy a Rainie Connerová.
Jim Beckett byl vším, o čem Tess kdy snila… zkrátka doslova a do písmene dokonalý manžel. Bohužel ovšem jen do jisté doby. Dva roky poté, co se za něho Tess provdala a porodila mu dítě, se tento pohledný, šarmantní a vážený policista ocitl za mřížemi. Nade vší pochybnost se prokázalo, že je brutálním vrahem deseti mladých žen! Přestože je uvězněn v žaláři s maximální ostrahou, prohnanému zabijákovi se podaří utéct. Pro Tess se náhle život stává smrtelně nebezpečnou hrou, v níž může na každém kroku číhat past… Mladá žena se však rozhodne vzít ochranu svou i své malé dcerky do vlastních rukou. A tak zatímco policie čtyř států organizuje největší pátrací akci v historii, schyluje se k hrůznému setkání obou manželů. Tess ví, že tentokrát pro ni existují dvě možnosti – zabít, nebo být zabita.
Zdroj: Anotace z knihy Dokonalý manžel
Dnes je 17.04.2024