Obsah: Hříšné

5. kniha v sérii Roztomilé malé lhářky.
Pohádkový život se mění v noční můru. Představte si, mít tu moc a vědět, co si lidé kolem skutečně myslí. Co o vás soudí ředitel školy, když po přijímacím pohovoru oznámí, že jste si nevedla špatně? Jak se protihráči ve smíšené čtyřhře líbí váš zadeček v tenisové sukýnce Lacoste? Je kamarádka opravdu naštvaná, že oslavíte příchod nového roku s krásným klukem raději než s ní? Lidská mysl je ovšem nepřístupnější než Pentagon. Občas lze z grimas a pohledů přesto odečíst, co se v ní odehrává. Smutné je, že většina takových náznaků zůstává bez povšimnutí. I jeden krasavec z dobré rosewoodské rodiny zřejmě dával znát, jaký hanebný plán se mu rodí v hlavě. Ale nikdo v jeho okolí tehdy bohužel nepozvedl obočí. Snad by se tak bývalo mohlo podařit odvrátit hrozný osud, a jedna krásná dívka by unikla smrti. Kdo ví?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024