Obsah: Dvojí dohoda

Detektivní román z dostihového prostředí. Jana Hardyová, známá již z předchozího románu Navzdory (On the Edge, č. Olympia 2003), stále touží stát se úspěšnou trenérkou dostihových koní. S pomocí vlivného magnáta A. D. O'Hogana, který se za ni zaručí Jockey Clubu, získá trenérskou profilicenci a vydává se na dražbu koní do Irska. Podaří se jí koupit pro své klienty několik kvalitních koní a také se spřátelí s Angie Sharpovou, která ji doporučí jako trenérku svým bohatým rodičům. Jana s velkým elánem buduje dostihovou stáj, její věhlas stoupá a koně vyhrávají jeden dostih za druhým. Náhle však nastane zlom, nejúspěšnější stájový žokej z nepochopitelných důvodů selhává a majitelé hrozí, že si koně odvezou. Jana, která vychovává po smrti manžela dvě malé děti a pro kterou je trenérská činnost jediným zdrojem obživy, musí za každou cenu vypátrat, kdo za vším stojí.
Zdroj: Anotace z knihy Dvojí dohoda
Dnes je 29.03.2024