Obsah: Agáta & doktor Lupa - Chyťte zloděje!

3. kniha v sérii Agáta & doktor Lupa.
Dědeček Bystrý pracuje jako noční hlídač v nejvyšší budově ve městě, které všichni
říkají Věž. Jednou s sebou vezme Agátu a jejího kamaráda, doktora Lupu, na noční službu.
Ta noc však nebyla krátká! Ztichlými chodbami se plíží maskované postavy, je přerušeno telefonické spojení s okolním světem. Až příliš pozdě ti tři zjišťují, že zkřížili cestu bandě zlodějů...

Ve volné řadě detektivních příběhů řeší Agáta Bystrá a doktor Lupa svérázným způsobem řadu zapeklitých případů. Neocenitelnou pomůckou pro ně při tom je kouzelná lupa, která sice vypadá zcela běžně, ale dá se s ní podívat třeba přes zeď, skrz dveře nebo do kufru.
Každá knížka této série obsahuje jeden exemplář podobné lupy. Až ji mladí čtenáři přiloží na šedé plochy obrázků s tajemstvím, sami uvidí, co náš tým detektivů právě vypátral. Budou moci případ řešit zároveň s ním a procvičit si tak vlastní pozorovací i kombinační schopnosti.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024