Obsah: Rudý vlk

5. kniha v sérii Annika Bengtzonová.
V zlověstných závějích… číhá trpělivě smrt. Zasněžená krajina na severu Švédska vydá mrtvé tělo místního novináře. Týden před jeho násilnou smrtí si s ním Annika Bengtzonová, reportérka stockholmského Večerníku, domluvila rozhovor o dávném teroristickém útoku na jednu vojenskou základnu. Než stihne Annika přijít na to, jakou to může mít souvislost, octne se na stopě sériových vrahů. A záhy odhalí šokující napojení obou případů na nejvyšší politiky v zemi. Zveřejnění takových informací se však rovná profesní sebevraždě. Navíc Anničin soukromý život utrpí bolestnou ránu… avšak Annika se ani tentokrát – stejně jako v předchozích příbězích Exploze, Studio 6, Svědek a Prime time – nehodlá vzdát ani kariéry, ani rodinného štěstí.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024