Obsah: Učení duší

Kniha přináší detailní a systematický popis duchovního světa, posmrtných stavů a existence duší v období mezi pozemskými životy.
Dozvíte se jak se duchové spojují s žijícími, jak probíhá emocionální zotavení duší a pozůstalých i jak se znovu setkáme s našimi milovanými po smrti, jak je to s pozemskými duchy, démony, dévy a opuštěnými dušemi, jak probíhá duchovní obnova energie (způsoby přijetí u brány, ozdravovny pro lehce poškozené duše, regenerace těžce poškozených duší, energetické léčení na Zemi), jak probíhá zrození duší, jaký je systém duševních skupin (společenská centra, školní třídy, knihovna Knih života), jak vypadá Rada Starších (strach z rozsudku a potrestání), jakou úlohu mají duchovní jména.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024