Obsah: Poklad kapitána Williama Kidda

Píše se 23. květen 1701, kapitána William Kidd je odsouzen za pirátství a popraven na břehu Temže. Končí život jednoho z nejznámějších korzárů všech dob, náš příběh ovšem právě začíná. Před popravou předal Kidd svému bocmanovi Nedu Wardovi truhlu s mosaznou tabulkou a nápisem „Truhla kapitána Kidda“. Ned Ward se svým vnukem Jackem objeví ve dvojitém dně truhly mapu, která je má zavést k ukrytému Kiddovu pokladu. Oba stojí na počátku napínavého dobrodružství plného pirátů, tajných zpráv, pirátských map a nebezpečí. Vydejte se spolu s hlavními hrdiny na dobrodružnou cestu, na které jim můžete aktivně pomáhat se všemi šiframi, úkoly a záhadami, které jim kapitán Kidd připravil. - Aktivní zábava pro dětské čtenáře. - Napětí a dobrodružství. - Mapy a historické dokumenty vložené na stránkách knihy. - Záhady, šifry a tajné zprávy, které musí čtenář vyluštit . - Šifrovací růžice a disk uvnitř knihy. - Mnoho zajímavých informací o jednom z nejznámějších korzárů Williamu Kiddovi.
Zdroj: Anotace z knihy Poklad kapitána Williama Kidda
Dnes je 28.03.2024