Obsah: Pomsta

Hrdina knihy po návratu ze služby na "frontě" studené války do rodiště zjistí, že jeho dávná láska je v rukou psychopatického šerifa.
Keith Landry se vrací do rodného městečka Spencerville na americkém Středozápadě po 25 letech, kdy nejdříve rukoval do Vietnamu, období studené války strávil ve zpravodajských službách. Během této rušné doby neměl vůbec čas na svůj soukromý život, navíc stále nemohl zapomenout na svou velkou lásku ze střední a vysoké školy Annii, o níž ale věděl, že se provdala za jeho dávného soka Cliffa, který je ve Spencervillu šerifem. Keith brzy odhalí, že Cliffa ve městě nemá nikdo rád a že psychopatické sklony uplatňuje i vůči své ženě. Když se s ní znovu potkává, oba poznají, že se za ta léta na jejich lásce nic nezměnilo. A tak se Keith musí pustit do nové, ryze osobní, války, aby zachránil nejen Anniin život, ale i svůj.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024