Obsah: Můj drahý darebák

Tato knížka je o dívce jménem Kate. Kate je 16 let. Zamiluje se do jednoho kluka jménem Mark. Mark je sedmnáctiletý kluk a patří do party, která nemá moc dobrou pověst. Kate a Mark se začnou scházet a Kate pozná, že Mark je ve skutečnosti milý a laskavý hoch. Po chvíli spolu začnou chodit, ale je tu problém, rodiče s tím nesouhlasí.
Mark jezdí na motocyklu a proto Katina maminka jí s nim nechce pouštět ven. Když Katini rodiče zjistí, že i přes jejich zákaz na motocyklu jezdila, s Markem se ošklivě pohádají. Po té hádce se Mark Kate už neozve.
Kate zjistí, že Mark měl na motocyklu nehodu, a že právě bojuje o život. Proto za Markem začne jezdit do nemocnice a Mark se nakonec uzdraví. Jejich rodiče se spolu nakonec spřátelí a Mark s Kate si vyznají lásku.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024