Obsah: Hovory v Lánech 3

Třetí díl knižní edice legendárního rozhlasového pořadu Hovory v Lánech.

Pravidelné rozhovory s prezidentem Václavem Havlem byly na vlnách Československého/Českého rozhlasu vysílány v premiéře každou neděli od 14. 15 na stanici Československo (po vzniku České republiky přejmenované na Radiožurnál) od 11. března 1990 do 1. února 1998 pod oficiálním názvem Hovory v Lánech. (V samotném pořadu i v tisku byl ovšem v letech 1990–1992 používán název Hovory z Lán. )
Od 28. března 1998 vysílala stanice Český rozhlas 2 – Praha premiéru nového pořadu Rozhovory v Lánech, ve kterém prezident Václav Havel vystupoval spolu s dalším hostem. Pořad měl měsíční periodicitu a byl vysílán každou poslední sobotu v měsíci až do 29. dubna 2000.
Znělkou Hovorů byla písnička Nashledanou v lepších časech (hudba: Jaroslav Ježek, text: Jiří Voskovec a Jan Werich) ze hry Robin zbojník.
V roce 1992 pořad moderovala Stanislava Dufková.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024