Obsah: Na dosah ruky

Šestá kniha série Kapitán Exner.

V secesním pražském činžáku bydlí nejen obyčejní nájemníci, ale také známí herci, úspěšný malíř, literární badatel anebo zkušený starý právník. Ale v domě je také podivný nadpřirozený fenomén. Prostě v něm straší. Bylo by to úsměvné, kdyby tam nedošlo k násilné smrti. Také by málokoho napadlo, že dílo světoznámého malíře umělecké avantgardy z dvacátých let minulého století, které kdosi neznámý postavil v noci k vratům Národní galerie, anebo dokonce synagogální tóra, kterou kapitán Exner najde ve sklepení, může nějak souviset s děním v secesním domě.

Jak se ukázalo, Elén Fikejzová se neobávala bezdůvodně - ani o sebe, ani o svoji sestru. A tak kriminalista, doktor Michal Exner - tak jako vždy svými netradičními vyšetřovatelskými metodami - tentokrát řeší případ záhadného zmizení dvou majetných starších dam.

Zdroj: Anotace z knihy Na dosah ruky
Dnes je 29.03.2024