Obsah: Zastavený čas

Hlavní hrdina s přítelkyní vyrazí do hraničního pásma mezi Česko a Slovensko k tajemným Megoňkám, zvláštním kamenným koulím. Když vstoupí do jednoho pouzdra po vyvalené kouli náhle jistým způsobem zastaví čas. Od té chvíle se celý svět nachází v bodě 09:53:06. Tedy kromě hlavního hrdiny. Ten se náhle ocitá v trojroli pozorovatele, soudce a spravedlnosti. Objevuje svět se všemi jeho špatnostmi zaseknutý v jediné chvíli, probouzí se v něm Jánošík a zároveň zachránce mnoha událostí.   ... Na konci, když se čas opět rozběhne je čtenář účastníkem mnoha fantastických emotivních situací, které by sám rád někdy udělal. Při čtení této knihy si člověk uvědomí, jak je sám ničím a ani za takové výjimečné situace nemůže napravit všechny křivdy světa a rozesmát všechny děti... Ale může udělat to, na co stačí on a jeho kolo (jízdní kolo tu hraje opravdu velkou roli z fysikálních důvodů, protože zastavený čas - to je potvora)
Vytvořil: jesen.cz
Upravil: jesen.cz