Obsah: Best Of William Shakespeare

Nejslavnější monology, dialogy a scény z her Williama Shakespeara v podání hereckých hvězd Letních shakespearovských slavností. Dílo nejslavnějšího dramatika všech dob, Williama Shakespeara, je základním zdrojem světového divadelního umění i evropské kultury. Vždyť kdo by neznal věčný příběh lásky Romea a Julie nebo slavnou Hamletovu větu "Být nebo nebýt…". Neopakovatelný posluchačský zážitek, divadlo pro uši a to nejdůležitější ze 14-ti her Williama Shakespeara na jedinečném 2CD "Best Of William Shakespeare" v podání současné herecké špičky českého divadla!

Obsah:
1. Převrácený svět (Sen noci svatojánské - Sabina Laurinová/Titania, Oldřich Vízner/Oberon)
2. Oči žen (Marná láska snaha - Igor Chmela/Biron)
3. Celý svět je jeviště (Jak se vám líbí - ivan Řezáč/Žak)
4. Nemá Žid oči? (Kupec benátský - Bolek Polívka/Shylock)
5. Námluvy v zastoupení (Večer tříkrálový - Jitka Schneiderová/Viola, Linda Rybova/Olivie)
6. Divoké šelmy a kočky domácí (Zkrocení zlé ženy - Eva Režnarová/Kateřina, Ondřej Pavelka/Petruccio)
7. Rytíř Falstaff a koš na prádlo (Veselé paničky windsorské - Bolek Polívka/Falstaff)
8. Úděl králů (Jindřich IV. 3 - Ladislav Mrkvička/Král Jindřich)
9. Může čest přidělat, useknout ruku? (Jindřich IV. 1 - Norber Lichý/Falstaff)
10. Král a princ (Jindřich IV. 2 - Ladislav Mrkvička/Král Jindřich, Jan Dolanský/Princ Jindřich)
11. Řeč lásky (Romeo a Julie - Ladislav Hampl/Romeo, Zuzana Vejvodová/Julie)