Obsah: Pastvina zmizelých

Sedmá kniha série Kapitán Exner.

Břehy přehradního jezera na řece z jistého úhlu pohledu stříbropěnné pokryl za dlouhá léta nános nesčetných rekreačních chat. A právě tam, kde obyvatelé rušného velkoměsta hledají po celotýdenní lopotě a každodenních starostech relaxaci prostřednictvím panenské přírody a romantiky, se od jisté doby začali ztrácet lidé. V nepravidelných intervalech a nejrůznější - od mladé ženy po babičku, od horníka přes řemeslníka k chuligánovi, nečekaně mizí chataři i starousedlíci.
Zdánlivě nemají zmizelí nic společného, a přece je kapitán Michal Exner přesvědčen, že něco takového musí existovat. A když je tento mladý doktor práv a vyšetřovatel pražské kriminálky o něčem přesvědčen, pak to taky obvykle dokáže a odhalí, kdo a proč má ve zločinu prsty.

Detektivní román o záhadném zmizení šesti osob v rekreační oblasti.
Upravil: ota61, janajau
Zdroj: www.mlp.cz