Obsah: Paví dům

Paví dům   / Václav Dušek        1. vyd    . - [Litvínov]: Dialog, 2001  . - 182 s. ; 21 cm        ISBN 80-85843-79-X  : Kč∼119, 00

Román ze světa erotických klubů, prostituce, mafie a velkých peněz.
Hlavní hrdina, vyhazovač v erotickém klubu Reny Motl, sice pohrdá zbytečnou ničivou drsností a nemá rád zbraně, ale s prostitutkami, které vybočí z danných pravidel podniku i s jejich zákazníky se umí nekompromisně vypořádat v zájmu své šéfové. Jeho očima a úsudkem vidíme i "zákazníky" erotického klubu s jejich slabostmi, sexuálními úchylkami, ale i možnostmi rozhazovat neomezeně peníze. I tento cynický a tvrdý muž má ale své představy o normálním životě a ve chvíli, kdy potká lásku si chce vydobýt ve světě své místo a klid. Kolotoč zločinu, do kterého se však zapojil, ho nekompromisně dostihne.
Upravil: ota61
Zdroj: www.mlp.cz