Obsah: Fotbal v chapadlech korupce

Kniha o fotbalové korupci v československém a českém fotbale nabízí nejen příběhy těch nejznámějších afér, které plnily první stránky novin a otevíraly televizní i rozhlasové zpravodajské relace, ale především nové, dosud nezveřejněné skutečnosti.
Týkají se zejména dosud největšího případu fotbalové korupce z roku 2004, která zasáhla nejvíce prvoligových klubů, funkcionářů a rozhodčích a při jejichž řešení policie a disciplinární komise neváhaly sáhnout do nejvyšších fotbalových poschodí.
Knihu doplňují exkluzivní rozhovory s hlavním aktérem celé kauzy Ivanem Horníkem, Mgr. Pavlem Pukovcem, který kauzu rozkrýval z pozice vedoucího státního zástupce v Kroměříži, a knihu uzavírá rozhovor s mužem nejpovolanějším: JUDr. Alexander Károlyi pracoval v disciplinární komisi fotbalového svazu přes třicet let, více než dvacet let ji vedl a řešil ty největší kauzy, v nichž korupce dostala fotbal téměř do kolen.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024