Obsah: Co nám stojí na cestě k bohatství

O duchovních překážkách ne cestě k dostatku

Autor se v knize věnuje naprosto pozemskému tématu: Co nám stojí v cestě k dosažení hmotného dostatku. Stvořitel, který vybudoval náš svět, si přál, abychom se z života radovali, a právě díky materiálnímu zajištění bude naše radost ze života intenzivnější. Kniha je určena téměř všem. Úspěšným podnikatelům, aby lépe poznali mechanismy ovlivňující efektivitu jejich práce a aby neopakovali chyby svých kolegů. Neúspěšným podnikatelům, aby přišli na skryté příčiny svého neúspěchu. Zaměstnancům, aby pochopili, proč se ocitli na svém postu a proč dostávají právě takový plat, jaký dostávají. Ženám v domácnosti, aby mohly pomoci svým manželům dosáhnout úspěchu. Nezaměstnaným, aby pochopili, proč se dostali do situace bez peněz.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024