Obsah: Rozumný život 2

Co můžeme udělat pro to, aby se naše problémy snadno a rychle vyřešily, abychom dosáhli potřebných cílů a aby nám život přinášel jen potěšení? Tato kniha se může stát jakýmsi souborem dopravních předpisů na cestě životem. Najdete v ní tajné zákony a pravidla, jimž je podřízen celý náš život – to jsou všechny ty semafory, značky a ukazatele, kterých si lidé často nevšimnou nebo si jich všimnout nechtějí. Naším cílem je, abyste se je naučili vidět a abyste jim porozuměli. Pravidla z této knihy vám poskytnou příležitost vyjít ze světa problémů a vykročit do rozumného světa – světa, v němž můžete přijímat vědomá rozhodnutí, protože znáte příčiny a důsledky událostí. Jestliže se vám něco nedaří, pak budete vědět proč. Pokud budete něco chtít, pak budete také vědět, jak toho dosáhnout, a stanete se skutečnými pány svého života.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.03.2024