Obsah: Andělé Atlantidy

Podtitul: Přijměte inspiraci a léčivou energii z království andělů - kniha a 44 karet
Dovolte archandělům, ať vám prostřednictvím těchto vykládacích karet vnesou do života spokojenost, stejně tak jako obyvatelům dávné Atlantidy. Skrze vzkazy, jako jsou inspirace, harmonie, milost nebo soucit, extáze, romance a důvěra, vám tyto karty přinesou pohotovou odpověď na vaše otázky ohledně zdraví, bohatství, kariéry a osobních vztahů. Jejich záře osvětlí vaši životní cestu a vy díky nim rozvinete své vlastní věštecké schopnosti. Každá ze 44 nádherně provedených vykládacích karet představuje určitý vzkaz archandělů Atlantidy. Karty zobrazují archanděly jako světelná tělesa ve tvaru koule a přinášejí vám lásku a moudrost. S jejich pomocí dosáhnete míru a radosti ve všech oblastech života. Pokud potřebujete radu pro dnešek, stačí si vytáhnout jednu kartu. Tři karty vám odpoví na konkrétní otázku a dvanáct karet přinese věštbu o průběhu nějakého dlouhodobějšího plánu. Můžete si být jisti, že archandělé vám vždy povedou ruku, abyste zvolili tu správnou kartu, která vám pomůže učit se a růst.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.03.2024