Obsah: Šepot chtivosti

Román s detektivní zápletkou, jehož hlavní hrdina se kvůli záhadné truhle dostane do velkých problémů. Dan Carter tráví svůj volný čas na řeckém ostrově Ios. Z jeho zahálčivého života, pití a krátkodobých známostí ho vytrhne až neznámý cizinec. Noční výprava, při níž Dan vyloví z mořského dna malou krabičku s diamanty, je sice úspěšná, ale naprosto změní mladíkův dosavadní život. Je totiž mnoho těch, kteří chtějí krabičku získat (příslušníci CIA, Rudé brigády či Íránci). Rozbíhá se kolotoč pronásledování, útěků, týrání. Smrt je neustále v patách nejen Danovi, ale i těm, s nimiž se stýká. On sám je však přesvědčen o tom, že si slíbenou odměnu zaslouží. Rozhodně se nehodlá jen tak lehce vzdát.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.03.2024