Obsah: Popraviště v parku

Detektivní příběh, ve kterém kriminalisté řeší případ mrtvých mužů s useknutou hlavou. Skupina kriminalistů v čele s kapitánem Hladíkem dostane případ oběti, nalezené v parku na Karlově náměstí s useknutou hlavou. Zjistí se, že je to již čtvrtý mrt- vý a vždy jde o muže mladšího nebo středního věku. Vyšetřovatelé se snaží objevit nějaké vodítko, které všechny spojuje a záhy dojde nováček Beran k poznání, že jím je inzerát otisknutý v Annonci, nabízející "intimní chvilky". Mezitím poznáváme i pachatele, který zatím odstraní i pátého muže. Poté, co Beran navštíví paní Maškovou, která inzerát zadala, je unesena její dcera Anička, následně zmizí i sama paní Mašková a aby toho nebylo málo, je vylákán na odlehlé místo i poručík Beran...
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 25.04.2024