Obsah: Poslání v Benátkách

Americký milionář Don Micklem, s nímž se čtenáři mohli setkat již v románu Stopa vede do Sieny, se chystá odjet z Londýna a strávit příjemnou dovolenou v Benátkách. Pak se však na něj obrátí s prosbou o pomoc vyděšená Hilda Tregarthová, manželka muže, kterého Don poznal během války. Její manžel odjel do Vídně a tam záhadně zmizel. Scotland Yard i ministerstvo zahraničí jí nechtějí pomoci a dokonce se z neznámých důvodů chovají nepřátelsky. Je snad Tregarth zrádcem vlasti? Don Hildě slíbí pomoc. Stopa ho zavede do Benátek, avšak jeho pobyt v tomto nádherném městě má k příjemně strávené dovolené daleko. Najednou stojí proti mocné a nelítostné politické organizaci a v prostředí tajemných úzkých uliček a temných kanálů musí bojovat nejen o záchranu Johna Tregartha, ale také o svůj vlastní život. Podaří se Donovi vzdorovat všudypřítomnému nebezpečí, projít mnoha napínavými situacemi a dotáhnout své pátrání navzdory nečekaným zvratům do úspěšného konce?
Zdroj: Anotace z knihy Poslání v Benátkách
Dnes je 19.04.2024