Obsah: Temná pavučina

Když je mediální magnát Richard Jewell nalezen ve svém venkovském sídle mrtev, vše nasvědčuje tomu, že se jednalo o sebevraždu. V bezvládné ruce svírá brokovnici a nezdá se, že by nad jeho smrtí jeho příbuzní příliš truchlili. Mocný „Diamantový Dick“, jak se jednomu z nejmocnějších mužů v Dublinu říkalo, totiž nebyl právě oblíbený. Inspektor Hackett však o jednoznačném závěru vyšetřování pochybuje a stále více nabývá přesvědčení, že se jednalo o vraždu. Požádá proto o pomoc svého starého přítele Quirka, svérázného patologa, který má přece jen lepší přístup mezi dublinskou elitu. Vyšetřování zavede Quirka až do proslulého sirotčince St. Christopher´s, na místo, s nímž ho pojí mnohá traumata z dětství?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024