Obsah: Ayesha - Plamen

2. kniha v sérii Ayesha.
Plamen je druhá část trilogie o krutém boji s nepřáteli lidskými i nelidskými, především však o boji proti krutým tradicím, které neváhají celé národy uvrhnout na tisíciletí do otroctví. Marikani se stala královnou Harabeku, Arekhovi se však zhroutil svět. Ani Království a Knížectví nejsou v klidu. V Harabeku je krvavě potlačena vzpoura otroků a ze severozápadu napadají teritorium Merinidové, ba dokonce i příšerná stvoření z Propastných hlubin. Laosimba, neúprosný Čtenář duší, vyžaduje velký obětní rituál na usmíření bohů: hekatombu Tyrkysového lidu. Lidé i země jsou strženi do víru událostí a budoucnost vypadá hrozivě. Je tu však ještě mytická postava, o níž si Tyrkysový lid šeptá - Ayesha.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 24.04.2024