Obsah: Ayesha - Pod Tyrkysovou hvězdou

1. kniha v sérii Ayesha.
První kniha trilogie Legenda o Tyrkysovém lidu. Marikani, následnice trůnu v království Harabeku, je na diplomatické cestě. Jenže vliv nepřátelského emíra sahá daleko a náhle je mladá žena sama na nepřátelském území. Sama až na přítelkyni z dětství a dva galejníky, které zachránila s nasazením vlastního života z potápějící se galéry. Na její život by si nevsadil ani největší optimista, zvláště když pekelní psi nepřátel jsou blízko... Jedním z osvobozených je ale Arekh; mistr špion a válečník, jakému není rovno. Zároveň však muž s temným tajemstvím, který může být Marikaninou jedinou nadějí, ale také zkázou... První část trilogie o krutém boji s nepřáteli lidskými i nelidskými, především však o boji proti krutým tradicím, které neváhají celé národy uvrhnout na tisíciletí do otroctví.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 23.04.2024