Obsah: Cizí nevěsta

Nora je vskutku ženou, která umí vzít život do vlastních rukou. Než aby vstoupila do manželství s vypočítavým mužem, kterému jde především o její obrovské věno, rozhodne se raději uprchnout do Anglie a najít útočiště u své mocné tety. Na tak nebezpečnou cestu se ovšem nemůže vypravit sama, a proto na radu komorné vyhledá Ewana MacAllistera a požádá jej, aby se stal jejím průvodcem.

Hrdý skotský horal, pronásledovaný vlastní pochmurnou minulostí, již od života nic nečeká a není mu ani trochu vhod, když do jeho samoty vtrhne neznámá kráska – tím spíš, že se až příliš podobá té, která ho kdysi připravila o rozum. Mužská čest mu ovšem přikazuje, že prosba urozené a půvabné dámy se neodmítá...

Podaří se Noře prolomit neprostupnou hráz, kterou si kolem sebe Ewan vybudoval? Nalezne pod drsnou skořápkou muže, který umí projevit něžný cit? A jakou cenu musí zaplatit ten, kdo si chce dělat nároky na cizí nevěstu?
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024