Obsah: Láska pod parou

2. kniha v sérii Frigid.
Vysokoškolačka Andrea většinu času neví, jestli chce Tannera políbit, nebo ho praštit. S tím svým svůdným pohledem a vypracovaným mužným tělem vypadá vážně sexy a často toho využívá. Andrea s Tannerem nedokážou společně strávit pár minut, aniž by se pohádali, ale její kamarádka Sydney soudí, že co se škádlívá, rádo se mívá.
Tanner si je vědom, že mají s Andreou dlouhý vztah plný přátelství i nenávisti, ale on chce od ní především lásku. Chce Andreu. Dnes i zítra. Čím víc ji však poznává, tím je mu jasnější, že Andrea má problém. Balancuje na hraně, a kdykoli se ji Tanner pokusí zachytit, proklouzne mu mezi prsty. Andree se život vymkl z rukou a nezáleží na tom, že jí chce Tanner pomoct, protože jakmile se vše rozpadne na kousíčky a ona padá ke dnu, zachránit se může jedině ona sama.
Někdy vás život donutí pro lásku těžce bojovat...
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024