Obsah: Poslední místo, kam se podíváš

1. kniha v sérii Roxane Weary.
Nikdo neví, co se stalo se Sarah Cook. Krásná blonďatá teenagerka zmizela před 15 lety, té noci byli její rodiče ve svém domě brutálně zavražděni. Její přítel Brad: černoch a ze špatné části města, byl usvědčen z vraždy a nyní je v cele smrti. Ačkoli celou tu dobu trval na své nevině, čas se krátí... Do popravy zbývá jen pár týdnů, když jeho oddaná sestra nahlásí, že Sarah zahlédla u jedné čerpací stanice. Je ochotna zkusit cokoli, najme soukromého detektiva Roxane Weary, která se snaží Sarah najít. Roxanne se stále nemůže vzpamatovat z nedávné smrti svého otce-policisty při výkonu služby, snaží se zapomenout tak, že pije ve dne v noci. Ale příběh Sarah ji pohltí, zvláště když najde spojení mezi ním a nevyřešeným případem svého otce, ve kterém jde také o únos mladé dívky. A Roxana zjistí, že dívek bude zřejmě mnohem víc...
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024