Obsah: Bitevní pole

Puberta… očima rodičů.

S dětmi je ta potíž, že rostou. Jednoho krásného dne začnou bez varování práskat dveřmi, nosit špatné známky a vyjadřovat se nanejvýš mručením. A hlavně své rodiče přestanou považovat za bohy. A s tím není snadné se smířit.

Věda tvrdí, že jsou v tom nevinně. Ty líné a vznětlivé tvory, neschopné sebrat ze země ponožky, z nich dělá fakt, že jejich rozumové schopnosti jsou teprve ve vývinu. Ale stejně — nic horšího než puberťáka digitálního věku pánbůh ještě nestvořil.

Manželský pár, jejž chování jejich patnáctiletého syna přivedlo na pokraj nervového zhroucení, si klade otázku: Co jsme udělali špatně? Nejspíš nic. Válka se však už rozhořela. A oni na ni nebyli připraveni. Škola jim pomocnou ruku nepodá, otci přeskočí, matka se zoufale snaží vzniklý požár uhasit…

Román o lásce mezi rodiči a dětmi v rodině, kde jsou emoce vyhrocené jako na bitevním poli.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024