Obsah: Pistolník

Úsměvná vyprávění o mužské statečnosti, cestování do dalekých krajů a návratech domů, o všem, co je možné nalézt na talíři, o betonování zahrady, o matce jabloní, o žebrajících tatranských medvědech nebo tom, jak se dá ztratit dítě – to vše v neopakovatelném podání spisovatele Františka Nepila.
Jak již samotný název napovídá, bude nás dnes František Nepil nejen hladit svým moudrem po duši, ale především útočit s citem jemu vlastním na naše bránice. Od lehounkých fejetonů se jak jinak dostaneme i k jeho toulkám po české krajině i slovenských horách a nemůžeme ani opominout Nepilův vřelý vztah k domovině a rodnému jazyku.
Téměř šedesát minut vzpomínek na Nepilova Dobrá a ještě lepší jitra, kdy všichni posluchači doma na pár minut zapomněli na ranní spěch a zaposlouchali se do jeho chalupářského dobrodružství či drobných, leč poučných trapasů, jež přináší každodenní život nás a smrtelníků, kterým František Nepil rozuměl nejvíce a kterým přirostl k srdci.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 24.04.2024