Obsah: Sedmdesát sedm hodin

Třetí kniha série Arthur Bryant a John May.

Skrytý svět umělců a tajných spolkůPodivná dvojice detektivů - geniální, ale výstřední Arthur Bryant a John May z londýnské Jednotky pro vyšetřování neobvyklých zločinů - se vracejí v novém románu, který vás udrží v napjatém očekávání až do poslední stránky. Tentokrát stojí oba detektivové před úkolem vyřešit sérii bizarních vražd, které se vymykají lidskému chápání, a musejí čelit vrahovi, kterého jako by nebylo v lidských silách zastavit. Záhadný cizinec v extravagantním edvardovském úboru zohaví obraz v Národní galerii. Pak host v exkluzivním hotelu Savoy zemře na uštknutí hada žijícího v bažinách. Londýn zasáhne vlna čím dál podivnějších zločin, které upoutají pozornost JVNZ. Vrah, kterého pronásledují, má temnou minulost, skrývá se a čas pracuje pro něj. Detektivové Bryant a May potkávají rovnocenného protivníka a každá promarněná minuta může být osudná.
Zdroj: Anotace z knihy Sedmdesát sedm hodin
Dnes je 28.03.2024