Obsah: Podfuk na Korsice

Podfuk na Korsice, to je typický Peter Mayle - výborný detektiv Sam Lewit a zábavná romantická cesta po jižní Francii plná dobrého jídla, pití i románků na jednu či více nocí. Sam Lewit vyšetřuje na Riviéře případ smrtelných intrik a přitom si dopřává všeho, co život zrovna nabízí... .

Miliardář Francis Reboul obhlíží své panství na pobřeží a čeká na příjezd Sama Lewita a Eleny Morales. Najednou mu padne do oka jachta plavící se blízko pobřeží. Vypadá to, že cestující mají neobvyklý zájem o jeho majetek. Jachta patří ruskému magnátu Olegu Vronskému, který se nezastaví před ničím, aby získal to, co chce. A chce Reboulovu vilu. Když Reboul odmítne prodat, Vronsky neváhá sáhnout k mnohem nechutnějším metodám, jen aby dosáhl svého...

Podfuk na Korsice, to je napínavý román plný překvapivých zvratů, scenérie šumivé jako šampaňské i gurmánských příležitostí všeho druhu. Je to jako jednosměrná jízdenka do radostného života v pravém provensálském stylu.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 23.04.2024