Obsah: Pán mého srdce

Aby uchránila své baronství před zkázou, musí se Madeleine de la Haute Vironge provdat za jednoho z trojice pánů, které jí nabídne král Vilém. Nenadálý zvrat osudu vžene krásku, vychovanou v klášteře, do náruče nejnebezpečnějšího z těch tří – nádherného, vzrušujícího cizince, po němž Madeleine touží… ale také se ho bojí.

Na vážkách mezi oddaností rodině a oddaností králi bloumá hezký Aimery de Gaillard po lesích jako Zlatý jelen, odhodlaný pomáhat prostému anglickému lidu. Krásná mladá dědička, s níž mu čest velí uzavřít manželství, však tuší jeho tajemství, čímž ohrožuje jeho cíl i život. Přesto v jeho ušlechtilém srdci, zatvrzelém nedůvěrou, roste vášnivá touha po Madeleinině smyslné nevinnosti – a nutí smělého psance podlehnout kráse, vášni… a zkáze láskou.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024