Obsah: Zrůdy

12. kniha v sérii Vampýra.
Dobrodružství v Llandrinwythu skončilo. Vesnice mrtvých, svět za zrcadlem… zdálo se, že vše zaniklo v nepopsatelném aktu sebezničení.
Lilith Edenovou, napůl upírku, zajímalo, co se po farářové smrti oprav¬du stalo s obyvateli „neskutečného světa". Našli konečně svůj klid nebo žijí navěky v mikrokosmu?
To by byl krutý úděl. Lilith doufala v pravý opak. Věřila, že nyní skončily nesnáze, které začaly před více než dvě stě padesáti léty a postihly Llandrinwyth v podobě „pekelné neznámé„.
Pohroužená do myšlenek vyběhla za Beth a jejím podivným hochem, který se dostal stejně jako ona do „země nikoho. “ Na návrší stál osamoceně nájemný landrover.
Ale Lilith mu nevěnovala pozornost. Myslela pouze na to, co se dozvěděla z farářovy klatby…
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 24.04.2024