Obsah: Jak úspěšně vyjednávat

Po poslechu audioprogramu „Jak úspěšně vyjednávat“ zjistíte, že kvalita vašeho života je ovlivněna tím, jaké máte vyjednávací schopnosti. Pochopíte, co je hlavní příčinou, proč lidé neumí dobře vyjednávat. Budete umět používat dva základní typy vyjednávání. Získáte pro sebe nejlepší cenu a nezáleží na tom, zda budete prodávat nebo nakupovat. Poznáte rozdíl mezi evropským a čínským způsobem uzavírání dohod. Naučíte se jednat z pozice moci. Budete uzavírat dohody typu výhra – výhra. Budete vědět, kdy je lepší vyhnout se vyjednávání.

Osobní vyjednávání - Nezáleží na budoucím vztahu. Jde o získání nejvyšší možné ceny při prodeji a nejnižší při nákupu (koupě auta apod... ). Budoucnost patří těm, co se nebojí zeptat! Obchodní vyjednávání - Jde o budování dlouhodobého, oboustranně výhodného vztahu. Obě strany mají spoluvytvářet dohodu, pak mohou být spokojeny. Nedávejte příliš brzy cenovou nabídku! Metoda Ruské fronty + nulové autority. . Když bude druhá strana nespokojena - nebude brát smlouvu vážně! Metoda Čínské smlouvy - je fér a mění se v průběhu času aby byla fér pro obě strany.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024