Obsah: Jak získat životní rovnováhu

Určete si štěstí jako hlavní životní cíl, a potom vše ostatní zorganizujte tak, abyste tohoto cíle dosáhli.
Existují 4 oblasti, které jsou rozhodující pro šťastné prožívání života. Jste – li nešťastní, pak to znamená, že jedna nebo více z těchto čtyř oblastí ve vašem životě není v rovnováze. Jsou to:
- zdraví, energie a osobní kondice, což znamená, že si musíte dopřát dostatek času pro zdravý životní styl
- vztahy a rodina, musíte strávit dostatek času s nejdůležitějšími lidmi ve vašem životě
- kariéra, musíte dělat práci, která vás baví, která vás osobně naplňuje, která vám skutečně vrací to, co do ní vkládáte
- finanční nezávislost, musíte mít kontrolu nad svými financemi, musíte pravidelně šetřit a investovat, musíte cítit, že jdete krok za krokem dopředu, k dosažení finanční nezávislosti.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 25.04.2024