Obsah: Zákazníci - jak je získat a neztratit

Jak získáte ty nejlepší zákazníky?
•Poslechněte si dvouhodinový audioprogram "Zákazníci - jak je získat a neztratit".
•Ujistěte se, že vydáváte energii správným směrem a ne na to, co zákazníci nechtějí a proto ani neocení.

•Naopak udělejte maximum pro to, abyste získali a udrželi zákazníky, kteří vám budou přinášet nejen zisk, ale také k vám přivedou své známé a přátele.

•Zaměřte se na zákazníky, které již máte a budujte jejich loajalitu. Je to levnější než hledat stále nové zákazníky.

•Projděte úspěšně zkouškou zvanou "druhý prodej" - protože teprve ten ověří, zda jste zákazníka opravdu získali a poskytli mu to, co očekával.

•Buďte vnímaví a nezastrašujte zákazníka razantním osobním projevem. Zákazník nemá rád příliš extrovertního prodejce.

•A nakonec postarejte se o to, aby od Vás odcházeli pouze ti zákazníci, kterých se sami chcete zbavit.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 24.04.2024