Obsah: Smrt má hlad

Trápit se hladem? Jíst zdravě? Cvičit? K tomu by se Zuzana Wilder dobrovolně jen velmi těžko odhodlávala, ovšem její přítelkyně Judita a dokonce i Zuzanin manžel to vidí jinak. Zuzana je krátce a prostě baculatá. A tak se jedné únorové soboty setkávají na letišti ostrova La Palma čtyři spolužačky z Prahy, aby vzápětí společně odjely na Haciendu Salazar, známou jako místo relaxace, pročištění organizmu a citelných váhových úbytků svých klientek. Ale už za několik dnů Zuzana zjišťuje, že hlad nemá jen ona a její přítelkyně, ale hlad dostal i kdosi další, kdosi, koho by se na tak klidném a mírumilovném místě nikdo nenadál…V Zuzaně se opět probouzí detektivní duch a pátrání po tom , zda klientky Haciendy Salazar umírají náhodou, nebo jim někdo k odchodu pomáhá, může začít. A pozor, na místě je varování: při četbě této knihy můžete dostat hlad!
Zdroj: Anotace z knihy Smrt má hlad
Dnes je 28.03.2024