Obsah: Nechtěná msta

Životní příběh obyčejné rodiny zasazený do vypjatého období poznamenaného právě skončivší druhou světovou válkou a změnou politického směru v Československu. Tyto události velmi výrazně ovlivnily hrdiny příběhu - příslušníky prvorepublikové generace, kteří museli čelit naprosto nové a pro ně i neznámé společenské realitě. Na pozadí událostí autorka rozvíjí i do té doby tabuizovaná témata intimního soužití dvou lidí. Otevřeně a pravdivě líčí, jak mezilidské nedorozumění v oblasti partnerské komunikace může ovlivnit a poznamenat životy několika generací. Příběh začíná v hluboké minulosti sňatkem Martina a Hanky, kteří se brali z veliké lásky, a končí ve dnech současných nejen poznáním, že k úplnému porozumění láska beze slov nestačí.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 28.03.2024