Obsah: Zloděj psů

Podtitul: Povídky o psech a lidech
Nová kniha Josefa Habase Urbana, autora Habermannova mlýna a dalších bestsellerů, je na světě.
Deset dobrodružných povídek o síle vztahu psa a člověka ilustroval legendární malíř Rychlých šípů, Marko Čermák. "Pojí nás s nimi místo a čas, už více než 10. 000 let, " říká Josef Urban. "Od doby kamenné jdeme bok po boku a někdy taky proti sobě. "

"Někdy je to "psina", jakou bych od autora válečné a dobrodružné literatury nečekala, jindy mi stydla krev v žilách, " říká Jana Vávrová, nakladatelka knihy a dodává, " "Zloděj" mne opravdu nadchnul, ale ještě víc popudil, a tak jsem si pořídila psa, abych sama zjistila, jestli je všechno to, o čem Josef Urban píše, možné. "
Milovníci zvířat, romantiky a hlavně pejskaři, šiřte všemi směry - pro krásu a slávu potomka vlka, vždyť PROTO EXISTUJEME SPOLU.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024