Obsah: Smrtící spiknutí

Osmá kniha série Smrtící... .
 
 
To, že je v zapadlé čtvrti New Yorku nalezen ve své "spací bedně" zavražděný bezdomovec, by nejspíš nebylo nic až tak neobvyklého. Nezvyklý je ovšem fakt, že zabitému chybí srdce. A ještě podivnější je, že bylo vyňato vysoce odbornou metodou. Stopy na těle zavražděného, dokonalost "operační" rány a její profesionální ošetření vůbec nevypadají jako dílo zběsilého vraha, ale spíš jako práce špičkového chirurga.
Krom toho nezůstává u jediné vraždy. Objevuje se další, ubozí ztroskotanci ze dna společnosti, s odborně odebranými orgány.
Kdo a proč si počíná s tak děsivou chladnokrevností? Jaké strašlivé spiknutí má tohle všechno na svědomí?
Eva Dallasová, poručík newyorské policie, je tady od toho, aby to vypátrala. Přes všechny zkušenosti a podporu manžela, výstředního miliardáře Roarkea, se však zdá, že tenhle případ bude nad její síly. Chapadla zločinné moci dosáhnou daleko. Eva se stává obětí odporné léčky, sama se ocitá v podezření a musí vrátit služební odznak, jehož si cení víc než vlastního života. Pořád ještě jí však zbývá její houževnatost a mnoho skvělých přátel, kteří ji v tom rozhodně nenechají.
Zapomeňte tedy na nudnou přítomnost a pojďte s námi do světa zločinu, v němž nad ulicemi brázdí vzduch vznášedla, pípají videofony a sympatičtí hrdinové se milují v přepychových pokojích, které lze stiskem knoflíku změnit ve slunečné pláže.
Vytvořil: Tomcek
Upravil: janajau
Zdroj: anotace ke knize
Dnes je 29.09.2022
Před 86 lety se narodil(a) Radzinskij Edvard
Copyright © Knihovnicka.net | Created by puktom.cz
Šíření obsahu serveru Knihovnicka.net je bez písemného souhlasu autorů zakázáno