Obsah: Pohádkový tobogan

Už jste se, děti, někdy sklouzly na toboganu? Nejdřív zvolna, pak rychleji, dokolečka dokola? Tak si představte, že takhle pěkně svižně se na pohádkovém toboganu budou míhat pohádkové postavičky z nejrůznějších pohádek. Že všechny pohádky znáte? Možná ano, možná ne. Třeba tu O veliké řepě. Ale znáte také pohádku O velkém Řepovi? A o stařečkovi, který měnil, až všechno dostal zpátky? Známé, ale i popletené pohádky, v kterých je všechno naruby, pro vás napsal Jiří Žáček. Kdo bude chtít, může si pak pohádkové putování projít prstem po mapě a vyprávět pohádku docela sám . A o stařečkovi, který měnil, až všechno dostal zpátky? Známé, ale i popletené pohádky, v kterých je všechno naruby, pro vás napsal Jiří Žáček. Kdo bude chtít, může si pak pohádkové putování projít prstem po mapě a vyprávět pohádku docela sám.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 19.04.2024