Obsah: Já jsem

Podtitul: Proč tato dvě slova tolik znamenají
Světově uznávaný odborník Dr. Wayne Walter Dyer, Ph. D. , vytvořil jedinečnou sérii motivačních knih pro děti. Titul „Já jsem“ je nejnovější a zatím poslední ze série unikátních motivačních knih Dr. Dyera. Přináší dětem jednoduché poselství: Bůh není nikde daleko, ani vedle nás. Nejsme totiž odděleni od Boha, jsme jeho součástí! Když děti pochopí, že božská láska a síla jsou součástí každého z nás, může jim to pomoci naplnit jejich největší potenciál v životě. Kniha pomůže vašim dětem uvědomit si, že jsou „větší“, než si vůbec dovedli představit a zvládnou mnohem více! V závěru knihy naleznete zvláštní část, která se věnuje důležitému významu a způsobu, kterým používáme slova Já jsem při vytváření lásky a štěstí ve svém životě a ve světě vůbec. Knihu mohou jako výchovnou pomůcku využít nejen rodiče, ale také učitelé a kdokoliv, kdo pracuje s dětmi. Na konci knihy naleznete otázky, s jejichž pomocí si může dítě ověřit, zda správně pochopilo téma knihy.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 20.04.2024