Obsah: Konec výmluvám!

Jak změnit dlouhodobé a sebezničující myšlenkové stereotypy.

Na stránkách této průkopnické knihy Konec výmluvám! autor odhaluje, jak změnit škodlivé myšlenkové stereotypy, které vám brání dosáhnout v životě úspěchu, štěstí a zdraví. I když možná víte, co si máte myslet, skutečná změna těch myšlenkových stereotypů, které máte již od dětství, může být poněkud náročná. Jsem příliš starý nebo příliš mladý... Jsem příliš zaneprázdněný a unavený... Nemůžu si dovolit věci, které skutečně chci... Bylo by pro mě příliš obtížné dělat věci jinak... Vždycky jsem to dělal takto... Možná všechny tyto myšlenky vypadají pravdivě, ale ve skutečnosti jsou to jen VÝMLUVY. Pokud se zbavíte potřeby vysvětlovat vaše nedostatky nebo neúspěchy, probudíte se do života vašich snů!
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024