Obsah: Splněná přání

Absolutní novinka světoznámého autora Dr. Wayna W. Dyera, která vyšla letos v USA a okamžitě se stala bestsellerem.

Kniha Splněná přání se věnuje zdokonalení vašich schopností uskutečňovat svá přání, sny a životní plány. Naučí vás objevovat a využívat potenciál, sílu, kterou máte v sobě a vytvořit si tak život, v němž se naplňuje to, co si přejete.

Dr. Dyer odhaluje v knize speciální techniku, jak můžete využít vaši představivost a podvědomí a jak trénovat svoji představivost zcela novým způsobem. Vaše přání - všechna vaše přání - se opravdu mohou splnit. Pokud budete využívat svoji představivost, praktikovat vysvětlené techniky a nenecháte okolní svět, aby vás vyrušoval při realizaci vašeho záměru...
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024