Obsah: Ufo-návraty bohů?

Záhadné létající objekty, podivné nehmotné stříbřité postavy, navštěvující obydlí "vyvolených", nevysvětlitelné úkazy, kruhy a piktogramy v zemědělských plodinách, kde se modifikují nám známé fyzikální zákony, podivné objekty na vojenských radarech. To všechno známe z tisku, ale to všechno se poslední dobou stává i domácí realitou. A vyvolává otázky. Jsem ve vesmíru sami? Žijeme v laboratoři jménem Země a kdosi supercivilizovanější na nás jen dohlíží? Proč se s námi nespojí? A vydrželo by nynější lidstvo takový kontakt? Co či kdo a proč experimentuje na našich spoluobčanech a zkoumá je?
Otázky, kterým se zatím věda vyhýbá, ale které vyžadují přemýšlení, hypotézy, teorie, vysvětlení. Odpovědi na některé z nich najdete v této knížce.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024