Obsah: Vrtkavá štěstěna aneb Jak se Gladys činila a jiné povídky

Sbírka povídek o obyčejných životech nevýznamných lidí, kteří řeší různé problémy...
Povídky: Vrtkavá štěstěna aneb jak se Gladys činila, Paměti žlutého psa, Mezi koly, Světoobčan v restauraci, Tyldin krátký debut, Pohrdavci penězi, Pravý viník, Podle vlastních zásad, Vánoční blahopřání, Pianino na ranči Lomito, Vánoce na objednávku, Sestry zlatého kroužku, Země úniku, Dopadení, Utajené finance, Kletba Lorda Oakhursta, Náprava Kalliopé, V náručí Morfeově, Mistr počasí, Kostel s mlýnským kolem, Amor á la carte, Princezna a puma, Pújčka, Poklad, Elisie v New Yorku, Bestseller, Ulice cihlové moučky, Aristokrat ? , Hlas velkoměsta, Odznak policisty O´Roona, Rytýř s bázní a hanou, Srdce a ruce, Pronásledování aneb záhada Rue de Peychaud, Metody Shamrocka Jolnese, Rytířúv sen letní noci, Podivný příběh, Strašidlo, Sladké domovy, Detektivové, Říjen a červen.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024