Obsah: Slepičí polévka pro duši - 5. porce

Jack Canfield a Mark Victor Hansen, světoznámí a všemi milovaní motivační řečníci, nabízejí svou nejnovější hostinu nadčasových příběhů a inspirující moudrosti. Ať už jste dlouhodobými milovníky této řady, či ji "ochutnáváte" poprvé, toto poslední pokračování Slepičí polévky pro duši vám jistě zachutná. Jímavé příběhy ze života vás zahřejí u srdce a záleží jen na vás, jak si naši pochoutku nejlépe vychutnáte - zda jen pár lžic, či plný talíř, anebo zda si dopřejete hned vrchovatou mísu a spořádáte ji na posezení. Autoři těchto příběhů se s vámi podělí o své nejvýznamnější zkušenosti. Jejich vypravěčské umění vám pomůže najít hlubší smysl i ve vlastních zážitcích, abyste mohli žít plnějším a bohatším životem. Nezapomeňte, že sobě i svým blízkým vždycky můžete poskytnout ještě víc lásky, víc moudrosti a inspirace, víc příležitostí podělit se o zážitky a v neposlední řadě nabídnout i další vynikající porci Slepičí polévky.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 29.03.2024