Obsah: Zápisky Paula Bruntona - sv.4 - část 1. -Meditace

Do hloubky rozpracovaná studie čtvrté kategorie ze Zápisků Meditace, je podnětnou výzvou k nejintimnějšímu dobrodružství lidské duchovnosti, k přímému zažití vlastní duše. P. B. se přehledně soustřeďuje na námět, pro jehož mimořádnou znalost byl široce uznáván již jako mladý muž, vysvětluje účel a význam meditace, poskytuje neobvykle bohatou pestrost vyzkoušených a osvědčených technik a objasňuje potencionální nebezpečí meditace a také, jak se jim vyhnout. Tato část bude velmi užitečná, jak pro začátečníky tak pro středně pokročilé. Bude asi uvítána i pokročilými žáky v meditaci, stejně jako těmi, kdo meditaci vyučují. Pokrok v meditaci, pronikání do nitra do stále hlubších a uspokojivějších úrovní vnitřní skutečnosti, je zde rozlišen na "elementární" a "pokročilá" cvičení.
Vytvořil: pan.Kchiu
Dnes je 23.04.2024
Před 98 lety se narodil(a) Donleavy J. P.